Rekolekcje dla młodych małżeństw

Zapraszamy młodych małżonków (do 5 lat po slubie) na rekolekcje zatytułowane: „Akt małżeński. Szansa spotkania z Bogiem i współmałżonkiem”, które odbędą się w dniach 10-12.11.2017 w Szklarskiej Porębie. Rekolekcje poświęcone życiu seksualnemu małżonków poprowadzi o. Ksawery Knotz.

Wyjaśni on naukę Kościoła w tym trudnym obszarze, ukaże proces coraz piękniejszego przeżywania życia intymnego nie tylko bez poczucia winy i grzechu, ale w poczuciu szczęścia i bliskości Boga płynącej z realizacji sakramentu małżeństwa. Zapisy do 31 października 2017 r.

SZCZEGÓŁY

o ksawery knotz

O. Ksawery Knotz - kapłan zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, doktor teologii pastoralnej, rekolekcjonista, duszpasterz małżeństw, redaktor naczelny portalu "Szansa Spotkania" (www.szansaspotkania.net). Autor książek Akt małżeński; Seks, jakiego nie znacie; Nie bój się seksu; Puzzle małżeńskie.