Katechezy przedślubne stacjonarne:

Legnica, parafia św. Jana Chrzciciela - katechezy rozpoczną się jesienią.

ul. Ojców Zbigniewa i Michała 1

59-220 Legnica

Szklary Górne (koło Lubina), parafia św. Piotra i Pawła - katechezy rozpoczną się 23 września.

Szczegóły na stronie: http://parafiaszklarygorne.pl/?p=776

Olszyna, parafia św. Józefa Oblubieńca - katechezy rozpoczną się 14 października 2018 r., godz. 19.30.

Zgorzelec, parafia św. Bonifacego - dekanalne katechety odbywać się będą w nowej Sali Spotkań (obok kościoła). Rozpoczynają się w pierwszą niedzielę danego miesiąca. Plan katechez na rok 2018:

1. luty-marzec
2. maj-czerwiec
3. wrzesień-październik
4. listopad-grudzień

Zapisy przez e-mail lub tel.: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 75 775 23 35

Katechezy przedślubne weekendowe:

Przygotowanie do sakramentu małżeństwa w formie weekendowej w Diecezji Legnickiej odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią. Terminy podane w zakładce „Rekolekcje i dni skupienia dla narzeczonych".

Przypominamy!

Po każdym przygotowaniu, stacjonarnym lub weekendowym, para narzeczonych ma obowiązek uczestniczyć w 3 spotkaniach w poradni rodzinnej z doradcą życia rodzinnego.