Przygotowanie do VII Kongresu Rodzin Diecezji Legnickiej

2024-05-01 - 2024-05-31
Cały dzień

Event Type

Rozpoczynamy duchowe przygotowanie do VII Kongresu Rodzin Diecezji Legnickiej, obejmujące Msze Święte i nabożeństwa w intencji rodzin Diecezji Legnickiej i o dobre owoce Kongresu.

Harmonogram przygotowań:

Sanktuarium św. Maksymiliana Marii Kolbe w Lubinie – Droga Krzyżowa w intencji rodzin, 15 marca, 19:00
Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Chojnowie – 18 marca, 18:00 (Msza św.)
Kościół pw. św. Barbary w Polkowicach – 14 kwietnia, 12:00 (Msza św.)
Parafia pw. św. Józefa Robotnika w Zgorzelcu – 18 kwietnia, 18:00 (Msza św.)
Kaplica w Domu Dziecka w Bolesławcu (ul. Kubika 4) – 19 kwietnia, 19.00 (Msza św.)
Parafia pw. św. Wojciecha w Jeleniej Górze – 9 maja, 18:00 (Msza św.)
Sanktuarium św. Maksymiliana Marii Kolbe w Lubinie – 24 maja, 18:00 (Msza św. z aktem oddania się Matce Bożej – poprzedzona rekolekcjami maryjnymi)
Kościół pw. św. Wojciecha w Lubinie – 30 maja, 10:00 (Msza św.)

VII Kongres Rodzin Diecezji Legnickiej odbędzie się 8 czerwca 2024 r. (sobota) w Sanktuarium Św. Maksymiliana Kolbe w Lubinie.

W programie Kongresu znajdą się m.in.: Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, zawierzenie rodzin Diecezji Legnickiej Świętej Rodzinie, a także prelekcja p. Bogny Białeckiej „Dzieci w wirtualnej sieci” adresowana do rodziców, warsztaty dla rodziców „Cyfrowa równowaga – jak zadbać o zdrowe relacje nastolatka ze światem wirtualnym”, świadectwa małżeństw, strefa warsztatów artystycznych dla rodzin, spotkania z ruchami i wspólnotami wspierającymi rodziny, posiłek oraz na zakończenie – koncert zespołu niemaGOtu. Spotkajmy się w czerwcu Sanktuarium w Lubinie!