Warsztaty dla mam dorastających dziewczynek w Kamiennej Górze!

Kiedy

2024-05-11

Gdzie

Parafia Matki Bożej Różańcowej
Plac Kościelny 2, Kamienna Góra

Event Type

Mapa niedostępna

Jesteś mamą dorastającej dziewczynki. Jeszcze niedawno była taka maleńka, a teraz każdego dnia obserwujesz, jak staje się kobietą. Czujesz, że warto porozmawiać z nią o dorastaniu, kobiecości, o seksualności – ale jak się za to zabrać?

Mamy dobrą wiadomość: to Ty jesteś ekspertką w temacie „Twoja córka”, a my pomożemy Ci wprowadzić ją w te piękne, ale często budzące trudność tematy!

Zapraszamy Cię zatem na warsztaty – pomówimy w gronie mam o tym, jakie tematy warto poruszyć, jak to zrobić, w jakiej kolejności, jak się przygotować do rozmowy z córką – ale także o tym, jak ten piękny czas i te ważne rozmowy wykorzystać do wzmocnienia relacji między Wami!

Na spotkaniu ugruntujesz swoją wiedzę z zakresu biologii i fizjologii kobiecego cyklu, tak, by przekazać córce to, co najważniejsze w tej materii i aby samej czuć się pewnie poruszając te tematy. Dostaniesz pięknie i fachowo opracowane materiały, które staną się bazą do Waszych rozmów.

Na warsztaty zapraszamy MAMY dziewczynek w wieku 9-12 lat.
DATA: 11 maja (sobota)
CZAS: godz. godz. 10:00-13:00
MIEJSCE: Parafia Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze, Plac Kościelny 2.

ZAPISY: w kancelarii parafialnej Parafii Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze oraz emailowo: rodzina@diecezja.legnica.pl

Prowadząca: Agnieszka Jała – mama, nauczycielka metody prof. dr Josefa Roetzera, doradczyni życia rodzinnego

Udział w warsztatach jest bezpłatny – warsztaty są elementem projektu „Zdrowe relacje, zdrowi my!” realizowanego przez Parafię Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze, finansowanego przez Gminę Kamienna Góra.