Spotkania rejonowe doradców życia rodzinnego

Za nami pierwsze w historii Diecezji Legnickiej spotkania doradców życia rodzinnego, zorganizowane w czterech rejonach Diecezji przez rejonowych doradców życia rodzinnego. Spotkania odbywały się w czerwcu w parafiach: św. Jadwigi Śląskiej w Karpnikach (rejon jeleniogórsko-kamiennogórski), Miłosierdzia Bożego w Jaworze (rejon legnicki), Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubinie (rejon lubińsko-polkowicki) i św. Bonifacego w Zgorzelcu (rejon bolesławiecko-zgorzelecki). Każde ze spotkań rozpoczęło się modlitwą i Eucharystią, a następnie był czas na rozmowę, wymianę doświadczeń, pomysłów i planowanie dalszych działań. Była to także przestrzeń do wzajemnego wspierania się doradców, omówienia trudności, jakie napotykają. Dziękujemy za otwartość duszpasterzom wymienionych wyżej parafii, doradcom rejonowym za zorganizowanie spotkań, a wszystkim uczestnikom za obecność i modlitwę, oraz za wspólne tworzenie Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Legnickiej!