„Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę” – konferencja w Lubinie

3 czerwca, w sobotę w Lubinie odbyła się konferencja „Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę”, poprzedzona Eucharystią i nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi.

Spotkanie organizowało Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Legnickiej oraz Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Legnickiej, dzięki gościnności parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Lubinie.
Pierwszy wykład poprowadziła Aneta Rams, terapeuta NEST, żona i mama, kolejny – o. Marek Kowalcze OFMConv, franciszkanin z Centrum Św. Maksymiliana w Harmężach, a ostatni – Agata Szymkowiak z Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Legnickiej. Była mowa o czterech filarach każdej relacji, o najważniejszym pytaniu, jakie każdy z nas powinien sobie zadawać i o rzeczywistym celu wychowania.
Dziękujemy zarówno prelegentom, współorganizatorom, jak i Stowarzyszeniu PAX Lubin za pomoc, logistykę i wsparcie wszelkiego rodzaju!